Bright Eyes in the Dark 2.Bölüm

Bright Eyes in the Dark 2.Bölüm

Eylül 19, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Bright Eyes in the Dark 1. Sezon 2. Bölüm izle, Bright Eyes in the Dark dizisini Asyaminik üzerinden Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsini

Bright Eyes in the Dark

 

 • Dizi: Bright Eyes in the Dark (2023) –Karanlıkta Parlak Bakışlar (2023)
  Ülke: Çin
 • Türler: Aksiyon , Romantik , Dram
  Bölümler: 40
  Yayınlanacak: 19 Eylül 2023 – ?
  Orijinal Ağ: iQiyi
  Süre: 45 dakika.
 • Çevirmen: YalnızKalp -Sevda Mehtabı – Oyuzbozan
 • Edit: @kore.editlerimm
 • Oyuncular: Johnny Huang –Lin Lu Xiao’nun

Zhang Jing Yi- Nan Chu


Tang Xiao Tian –Jiang Ge

 

bru

 

Bright Eyes in the Dark Konusu:

Çin drama dizisi ” Karanlıktaki Parlak Gözler ” Jinjiang Edebiyat Şehri platformunda aynı adı taşıyan oldukça popüler romandan uyarlanmıştır.
Lin Luxiao (Johnny Huang) olağanüstü itfaiyecilik becerilerine ve geniş deneyime sahiptir. Kendisi Beixun Şehrindeki Heping Yolunda bulunan Özel Operasyon İstasyonunun başındadır. Şans eseri, itfaiyecilik bilgilerini geliştirmeyi amaçlayan bir yarışma programı için eğitmen olarak seçilir. Gösteri sırasında Lin Luxiao, yıllar önce bir yangından kurtardığı Dansçı Nan Chu (Zhang Jingyi) ile tesadüfen karşılaşır. Nan Chu, Lin Luxiao’ya karşı yakınlık duymaya başlar, ancak mesleğinin doğasındaki tehlikeler nedeniyle mesafesini korur. Shao Yi Jiu (Li Mingjun) ve Qin Shi Quan (Chen Kang) gibi genç ve cesur yeni nesil itfaiyecilerin yanı sıra yurtdışından gelişmiş ekipman teknolojisi getiren Lou Mingye (Wang Ziqi) de itfaiyeye geri dönmüştür. Farklı kuşaklardan itfaiyeciler yangın, deprem ve havadan kurtarma operasyonlarında işbirliği yaparak Beixun Şehri’ndeki yangın güvenliği seviyesini yükseltirler. Nan Chu ve Lin Luxiao birbirlerine karşı duydukları hisleri gittikçe derinleştirir. En tehlikeli orman yangınıyla karşı karşıya kalan Lin Luxiao ve ekip arkadaşları alevlere karşı mücadele etmeyi seçerler.

Bright Eyes in the Dark 2.Bölüm

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm