An Incurable Case of Love 6.Bölüm

An Incurable Case of Love 6.Bölüm

Ekim 11, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


An Incurable Case of Love (2020) 6.Bölüm izle  2020 Japon yapımı diziyi An Incurable Case of Love (2020) Türkçe altyazılı  Asyaminik farkıyla Full HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

An Incurable Case of Love 6.Bölüm

 

 • Dizi: An Incurable Case of Love (2020)
  Ülke: Japon
  Bölüm Sayısı: 10
 • Türler: Komedi , Romantik , Dram , Tıbbi
 • Çevirmen : Bluenurse
 • IG:@asyabagimlisi
 • Edit: maral
  Yayınlanma Tarihi:14 Ocak 2020 – 17 Mart 2020
  Yayınlanma Günleri:  Haftaiçi Hergün 2 Bölüm
  Kanal: TBS
  Süre 51 dakika
 • Puan: 8,4 
 • Oyuncular:
 • Nanase Sakura – Mone Kamishiraishi
 • Kairi Tendo –  Takeru Satoh
 • Itsuki Enomoto – Sho Kiyohara
 • Dr. Tendo (Kairi Tendo’nun dedesi) –  Ryo Yoshizawa
 • Hanae Sakura (Nanase Sakura’nın kız kardeşi) –  Rika Izumi

An Incurable Case of Love (2020) Konusu:

Sakura Nanase (Mone Kamishiraishi) beş yıl önce, genç ve yakışıklı bir doktorun bir yabancı kadının hayatını kurtarmak için son dakikada müdahale etmesini tanıklık edenlerden biriydi. Onun mesleki becerileri kadar çekiciliğinden de etkilenen Sakura, hemen aşık olmaktan kendini alıkoyamaz. Bu kahraman doktorla tekrar tanışmanın bir yolunu bulmaya kararlı olan Sakura, bunu yapmanın tek yolunun doktorluk mesleğine atılmak olduğuna kısa sürede karar verdi. Şimdi, 22 yaşında olan Sakura, yerel bir hastanede ilk görevine yeni başlamış acemi bir hemşiredir.

 

Yeni işinde çok sıkı çalışan Sakura, yıllar önce aşık olduğu doktorun aynı hastanede çalıştığını öğrenince çok şaşırır. Ancak daha da şaşırtıcı olan, Doktor Kiari Tendo’nun (Takeru Satoh) hiç de hayal ettiği gibi biri olmadığı gerçeğiydi. İş yerinde sık sık “Şeytan” olarak anılan Doktor Tendo, iş arkadaşlarına küçümseyici yorumlarda bulunmaktan ve alaycı ifadeler kullanmaktan çekinmeyen soğuk bir perfeksiyonisttir. Bu gerçeğe rağmen Sakura, Doktor Tendo’nun işyerinde takdirini kazanmak için çok çalışır ve onun hakkındaki duygularını açıkça ve dürüstçe ifade etmekten çekinmez. İnatçı doğası ona iş yerinde ” Savaşçı Fıstık” lakabını kazandırırken, geri adım atmayı reddettiği için Doktor Tendo’nun dikkatini çekmekten kendini alamaz.

 

Karşı koymak için gösterdiği sayısız çabaya rağmen Doktor Tendo, inatçı hemşire Sakura’ya karşı kalbinin yumuşadığını fark eder. Sakura’nın işine olan bağlılığı ve ısrarlı aşk beyanları sonunda onu kazanmaya yetecek midir?

 

 1. “An Incurable Case of Love” (Koi wa Tsuzuku yo Dokomademo) adlı serinin ana karakterleri:
  1. Nanase Sakura: Hikayenin ana karakteri olan Nanase, enerjik ve pozitif bir hemşiredir. Mesleğine olan tutkusu ve hasta bakma konusundaki becerileriyle tanınır.
  2. Kairi Tendo: Kairi Tendo, cerrah olarak çalışan başarılı bir doktordur. Zeki, sakin ve çoğu zaman mesafeli biri olarak tanımlanır. Nanase’nin hislerini fark etmekte başlangıçta zorlanır, ancak zamanla aralarındaki ilişki derinleşir.
  3. Itsuki Enomoto: Itsuki, Nanase’nin meslektaşı olan bir hemşiredir. Arkadaş canlısı, neşeli ve dost canlısı bir kişiliğe sahiptir. Nanase ile yakın arkadaştır ve onunla duygusal konularda paylaşımlarda bulunur.
  4. Dr. Tendo: Kairi Tendo’nun dedesi olan Dr. Tendo, hastanenin kurucusudur. Zeki ve tecrübeli bir doktordur. Hem Kairi hem de Nanase’nin kariyerlerinde önemli bir rol oynar ve onlara rehberlik eder.
  5. Hanae Sakura: Hanae, Nanase’nin kız kardeşidir. Kız kardeşiyle yakın bir ilişkisi vardır ve zaman zaman ona danışmanlık yapar.

  Bu karakterler, “An Incurable Case of Love” adlı serinin ana karakterleridir ve hikayenin gelişiminde önemli roller üstlenirler.

 

Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo  Türkçe Altyazılı izle

An Incurable Case of Love 6 Bölüm

Önceki Bölüm 

Sonraki Bölüm