Can’t Run Away From Love 2.Bölüm

Can’t Run Away From Love 2.Bölüm

Nisan 12, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Can’t Run Away From Love 2.Bölüm Chinese drama, Türkçe altyazılı izle en sevilen Can’t Run Away From Love 2.Bölüm Türkçe altyazılı olarak asyaminik ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

Can’t Run Away From Love 2021

  • Dizi Adı: Can’t Run Away From Love 2021
  • Diğer Adı: Douse Mou Nigerarenai 2021
  • Türler: Romantik,  Komedi
  • Süre : 25 dk
    Bölüm Sayısı : 9Oyuncular : Jin Shirasu, Mayuu Yokota
  • Çeviren : Captivated Ekibine Teşekkürler
  • Dizi Afişi : @kore.editlerimm
  • IG Hesaplarımız : @asyabagimlisi & @asya_bagimlisi

Konusu :

Nodakura Naho ( Mayuu Yokota ) , bir üniversite mezunu olmasına rağmen, günlük bir ofis çalışanı olma hayallerini henüz gerçeğe dönüştürmemiştir. Faturaları birikmiş ve görünürde kalıcı bir istihdam belirtisi olmayan Nodakura’nın yarı zamanlı bir işe girmekten başka seçeneği yoktur. Ancak yarı zamanlı bir iş bulmak bile söylemesi yapmaktan daha kolay.

Kader ya da şans eseri Nodakura, başkanı Sakisaka Takumi’nin ( Shirasu Jin ) oldukça karakterli olduğu bir tasarım şirketinde bir pozisyonu kabul ederken bulur. Havasız dış görünüşüne rağmen, Sakisaka aslında adına birkaç prestijli ödüle sahip çok başarılı bir tasarımcıdır. Yeni patronunun iki tarafını da gören Nodakura, ne onun ne de yeni işi hakkında ne hissettiğine karar veremez.

Nodakura, patronu hakkında hissettiklerine rağmen, tam zamanlı istihdam hayallerini gerçekleştirmeye kararlıdır. Çok çalışan Nodakura, istemeden Sakisaka’nın dikkatini çeker. Yeni işe aldığı kişiye giderek daha fazla ilgi gösterdiğinden, kıvılcımların uçmaya başlaması an meselesidir. Ancak bu kıvılcımlar tutkulu bir aleve mi yoksa tamamen tükenmeye mi yol açacak?

Kazumi Kazui’nin “Neyse, I Won’t Run Away” adlı mangasından uyarlanan “Can’t Run Away From Love”, Yo Kawahara’nın yönettiği 2021 romantik komedi dramasıdır. Bir Diğer Adı Douse Mou Nigerarenai

Can’t Run Away From Love 2.Bölüm Türkçe Altyazılı

Can’t Run Away From Love 2.Bölüm

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm