My Husky Boyfriend 3.Bölüm

My Husky Boyfriend 3.Bölüm

Mart 31, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


My Husky Boyfriend 2021 1. sezon 3.Bölüm  Chinese drama, Türkçe altyazılı izle en sevilen My Husky Boyfriend 2021  3.Bölüm Türkçe altyazılı olarak Asyaminik ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

  • Çeviren : Maeliyang ve Enik sevdası ekibine Teşekkür ederim.
  • Afiş editörü :  @koreeditlerimm
    IG Hesaplarımız : @asyabagimlisi & @asya_bagimlisi

Konusu:

Song Qiao Xin , bir iletişim şirketinde çalışan, neşeli, pozitif fikirli 23 yaşında kendi halinde bir kızdır. Özellikle kediler ilgi odağı ve bu yüzden evinde iki kedisi olduğu halde  kedilerin yer aldığı animasyonları da seyretmeye bayılıyor. Çalıştığı şirketin müdürüyle arası iyi olmadığı gibi ve geç kalma eğilimi onu sık sık sinirlendiriyor ama ama geç kalma huyundan asla vazgeçmiyor.

Song Qiao Xin bütün gelecekteki hayallerini  gizliden aşık olduğu  iş arkadaşı Xu Ming Hao’ya göre belirler.

Ancak yeni CEO Bai Jing Yu  ansızın ortaya çıkmasıyla her şey alt üst olur ve şirketteki hayat çok daha tuhaf bir hal alır. CEO aslında tek nefret ettiği şeylerden biri de  kedilerdir .

Hassa derecede bir koku alma duyusuna sahip olan CEO. Bir şirket toplantısı sırasında, tüm personelin üzerinde kedi olan herhangi bir şey giyinmesini ve beslenmesini yasaklar bu, Song Qiao Xin’in hemen “Merhaba Kedicik “kazağı’ nı çıkarması gerektiği anlamına gelir!

Ancak, ilerleyen zamanda Bai Jing Yu’nun herkesten sakladığı sırrını keşfeder.

Bir insan gibi görünüp konuşmasına rağmen, kişiliği bir husky (Sibirya kurdu) köpeğinkiyle aynıdır! Sırrını kimseyle paylaşmaması için her ne kadar anlaşma yapsa da  Song Qiao Xin her şeye rağmen buna göz yumacak mı? Yoksa aralarında oluşan güven bağları, beklenmedik bir şekilde romantize mi dönüşecek? Hep beraber izleyip görelim

My Husky Boyfriend 3.Bölüm Türkçe Altyazılı

My Husky Boyfriend 3.Bölüm

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm