My Lovely Wife 7.Bölüm

My Lovely Wife 7.Bölüm

Ekim 24, 2023 0 Yazar: Ahmet


My Lovely Wife  7.Bölüm  Türkçe altyazılı izle, My lovely Wife 2023 izle

My Lovely Wife bölümlerini izle , My Lovely Wife Türkçe Altyazılı , My Lovely 2023 ücretsiz olarak indirebilirsiniz. MyMy Lovely Wife akışını Asyaminik.com’da izle

 

My Lovely Wife 7.Bölüm izle

 

 • Dizi : My Lovely Wife (2023)
 • Diğer Adı: Zhang Zhu! Xiao Ya Qi ,站住!小啞妻,站住!小哑妻
  Ülke Çin
  Bölüm Sayısı: 22 (11 Bölüme düşürüldü)
 • Süre: 24-30 dk
 • Türler: Romantik , Dram
  Yayınlanma Tarihi:11 Ekim 2023
  Yayınlanacak Günler : Haftaiçi hergün
 • Oyuncular : Li Pei En, Zheng Nan Xi, Wang Lei
 • Çeviren :  Fısıltı
 • IG Adresimiz : @asyabagimlisi – @asya_bagimlisi
 • Kanal: iQiyi

 

My Lovely Wife Çin Draması My Lovely Wife (2023) Full online ve Türkçe altyazılı olarak Asyaminik com’da kesintisiz izleyebilirsiniz.

 

My Lovely Wife Konusu:

Xu Nian, annesinin ölümüne bizzat tanık olmuş, TSSB nedeniyle annesinin şefkatini kaybederek dilsizlik hastalığına yakalanmıştır. Babasının sevgilisiyle evlenip aynı yaşlarda bir üvey kız çocuğu getirmesiyle Xu Nian, onun katı ilgisizliğine ve üvey annesi Jiang Wan Li ile kızı Xu Yao’nun eziyet ve işkencelerine katlanmak zorunda kalır. Ancak Xu Nian annesinin ölümünün ardında gizli bir hakikat olduğuna inanan kızımız gerçekleri ortaya çıkarmak için, dilsiz bir kız rolü oynayarak zayıf ve saf gibi davranmak zorunda kalsa da, gerçekte iyi kalpli ama son derece akıllı bir kızdır.

Katı ve güçlü bir CEO olan Gu Ming Yan, çocukluğunda yaşadığı travmalar neticesinde başkalarına karşı derin bir kuşkuyla dolu paranoyak bir karakter yapısına sahiptir. Uzun zamandır babasının ölümünün Xu ailesi ve Gu Hong Yu’nun içinde olduğu bir tezgâh olduğundan kuşkulanmaktadır. Xu Nian’ın asıl kimliğini öğrendikten sonra, gerçeği ortaya çıkarabilmek için onu kullanmayı hedefler. Gu Ming Yan, kendisinin yetenekli bir hilebaz olan Xu Nian’ın kurbanı olduğunun farkında olmadan, Xu Nian’ı bir evlilik sözleşmesi imzalayıp kendisiyle “birlikte yaşaması” için kandırır.

Zekâ mücadelelerinde, iki güçlü birey karşılıklı olarak birbirlerini kandırırken aynı zamanda gerçek duygular beslemeye başlarlar.

Birbirlerini kullanmaktan ortak bir düşman karşısında işbirliği yapmaya dönüşen intikam yolculuğunda, birbirlerine daha da kenetlenirler. Birbirlerine yavaş yavaş aşık olan ikilinin kalpleri giderek yakınlaşır. Ancak, her şey yolunda gidiyor gibi görünse de, gerçek dehanın fa olduğunu öğrenirler.

Bu harika bir diziyi gelin hep birlikte izleyip görelim…

Yorumlarınız bizim için değerlidir lütfen güzel yorumlarınızı bekliyoruz….

My Lovely Wife Türkçe Altyazılı izle

My Lovely Wife 7.Bölüm

 

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm