Please Remarry 5.Final

Please Remarry 5.Final

Eylül 3, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Please Remarry  5. Bölüm  izle en sevilen çin dizisi olan Please, Remarry 5. Final Bölüm Türkçe altyazılı olarak asyaminik sitesinden kesintisiz izleyebilirsiniz.

Please Remarry (2023)

 • Dizi: Please Remarry (2023) /  Lütfen, Yeniden Evlenelim
  Ülke: Çin
  Bölüm Sayısı: 21 Bölüm / 5 Bölüm 3- 6 part şeklinde
 • Türler: Romantik, Dram müzik konserleri:
  Yayınlandı: 8 Mayıs 2023 – 15 Mayıs 2023
  Yayınlanma Günleri: Güncel Dizi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
  Kanal: Tencent Video
  Süre : 27-30 dk
 • Edit: @kore.editlerimm
 • Çeviri : Fısıltı
 • Hesaplarımız: @asyabagimlisi- @asya_bagimlisi

 

IMG 20230526 WA0009

Please Remarry Konusu:

Yun Wan, ailesinin şirketini kurtarmak için kocası Shen Liang Chuan, Wen Rong yüzünden hastanelik olana kadar tam üç yıl boyunca “mükemmel evlilik” rolünü oynadı. Fırsattan istifade iş evliliğini sona erdirerek kendi şirketini açan ve konserler düzenleyen inatçı bir psikopat kadın CEO rolüyle müzik hayaline kaldığı yerden devam etti.

Gelgelelim boşanmaları, diğer kişiliğini – Shen Liang Chuan’a takıntılı olan birinci sınıf bir “yeşil çay” – devreye soktu. İki kişiliğinin Shen Liang Chuan üzerinde bir çekişmeye girmesine neden oldu. Bu arada, Liang Chuan boşanmasının ardından nihayet kendi duygularıyla yüzleşerek Yun Wan Wan’ı geri kazanmak için harekete geçti.

Romantizm numaraları üzerinde çalıştı, klişe aşk sözcükleri öğrenerek klasik sahneleri denedi ve Yun Wan Wan’a yaklaşmaya çalıştı. Bununla birlikte, Yun Wan Wan’ın her iki karakteriyle de karşılaşarak büyük gelgitler yaşamak zorunda kaldı.

Please Remarry 5.Final

Please Remarry 5.Final

 

Önceki Bölüm