Provoke 11.Bölüm

Provoke 11.Bölüm

Mayıs 1, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Provoke (2023) 1.sezon 10. Bölüm Chinese drama, Türkçe altyazılı izle en sevilen Provoke 2023 Bölümleri Türkçe altyazılı olarak asyaminik ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

   • Dizi: Provoke
    Ülke: Çin
    Bölümler: 12 (İkişer part halinde verilecek)
    Yayın tarihi: 30 Mart 2023 – 18 Nisan 2023
    Yayın Tarihi: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi
    Kanalı : Tencent Videosu
    Süre: 30 dk
    Puan: 7.9
   • Çevirmen : Fısıltı 
   • Afiş : @koreeditlerimm
   • IG Hesaplarımız : @asyabagimlisi & @asya_bagimlisi
   • Oyuncular: Daisy Li, Elaine Yi, Martine Ma, Min Xing Han, Wang Xing Wei, Zhao Yi Qin
   • Not : Altyazı Geldikçe Bölüm verilecektir.

Provoke 11.Bölüm Türkçe Altyazılı

Konusu:

Şangay, 20. yüzyılın başlar. Yerel bir kulüpte şarkıcı olan Jiang Ying, yerel bir eğlence patronu olan şans ederi Du Jing Chuan ile olan bağlantılısıyla başlar. Ancak mesleğini taklit eden kadın, mutluluktan havalara uçmak yerine, ailesinin intikamını almak için adama yaklaşmak ister. Bir tek düşmanının oğlu Xun Yu, onun önünde durur. Ancak kızdan başka kimse onun gerçekte oğlu olmadığını bilmiyor. Ama Patronun oğlu sırlarıyla birlikte gerçek Du Xun Yu’nun kendisi olduğunu iddia ediyor yetmiyor kanıtlamak için elinden gelenin en iyisini yaparak kimsenin ondan şüphelenmesini engelliyor.

Bir müddet sonra düşmanları ortak olan ve hedefleri sayesinde birbirine kenetlenen ikili güçlerini birleştirir ve birlikte çalışmaya başlar. Ancak hesaplamadıkları bir şey vardı, oda birbirlerine sonradan aşkla bağlanacak olmalarıydı. Peki şimdi üvey anne ve üvey oğul kılığına giren iki yalancı sahtekarlar aralarındaki bu samimiyete güvenebilecekler mi dersiniz?

(21-22 Bölümler)