Sweet Games 17.Bölüm

Sweet Games 17.Bölüm

Ekim 25, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Sweet Games 2023  17.Bölüm  Türkçe altyazılı izle en sevilen Sweet Games  Türkçe altyazılı olarak asyaminik ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

Sweet Games 2023

 • Dizi: Sweet Games (2023)
  Ülke Çin
  Bölüm Sayısı: 24
 • Tür: Romance, Drama
  Yayınlandı: 11 Ağustos 2023 – 20 Ağustos 2023
  Yayınlanma Günleri: Pazartesi- Çarşamba- Cuma- Pazar
  Süre: 42
 • Oyuncular :
 • Edit : @Kore.editlerimm
 • Çeviren :  Şekercady
 • IG Adresimiz : @asyabagimlisi – @asya_bagimlisi
 • Kanal:  Tencent Video, WeTV

Sweet Games (2023) izle

 

 

Sweet Games Konusu:

Bundan dokuz yıl önce, An Ran üniversite son sınıftaydı. Üniversiteli genç kız Yan Yue, ona abayı yakmış pek çok genç erkekten yalnızca biriydi. Şimdi, neredeyse üzerinden 10 yıl geçtikten sonra, An Ran kariyer tutkunu bir işletmeci konumuna yükselmiştir. İş dünyasında yükselmenin hayalini kuruyor. Ancak potansiyel yatırımcıların dikkatini çekmek için bir numara yapmaya kalkışınca foyası ortaya çıkar ve şansını kaybeder. O gece sarhoş olur ve ev sahibiyle “romantik” bir akşam geçirir – adamın aslında üniversiteden arkadaşı olduğundan ya da yıllardır ona karşı hisler beslediğinden bihaberdir!

Yan Yue gizliden gizliye çok başarılı bir ses oyuncusudur. Kaderin cilvesine bakın ki, aynı zamanda An Ran’ın üzerinde çalıştığı yeni bir projenin de ortaklarındandır. Tüm bunlar Yan Yue ve An Ran’ın birlikte daha fazla zaman geçirmelerinden başka çareleri kalmadığı anlamına gelmektedir. Yan Yue tüm olanlardan çok hoşnuttur: Çünkü An Ran’dan hoşlanmaktan bir an olsun vazgeçmemiş. Ama An Ran da onun için aynı duyguları paylaşıyor mu?

Sweet Games Türkçe Altyazılı izle

Sweet Games 17.Bölüm

Önceki Bölüm

 Sonraki Bölüm