Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi 2.Sezon (2024)

Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi 2.Sezon (2024)

Haziran 9, 2024 2 Yazar: Ahmet


Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi izle  2  Sezon 2024 Japon yapımı dizinin tüm bölümlerini Asyaminik farkıyla Türkçe altyazılı Full HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi 2 sezon (2024)

 

 • Dizi: Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi  2 (2024)
  Ülke: Japon
  Bölüm Sayısı: 6
 • Çeviren : Sıla
 • Türler: Komedi , Romantik , Dram
  Yayınacak Tarih:  19 Haziran 2024?
  Kanal: MBS
  Süre 30 dk
 • Puan: 8,2 
 • Oyuncular: Haşimato Ryo,Takaishi Akari,Shimo Ayumi

 

Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi Konusu:

Lise öğrencisi Mikoto Ochiai, ilk aşkına yaptığı itirafın başarısızlıkla sonuçlanması üzerine okul çatısından kendini atmayı düşünür. Bununla birlikte, tembelliğiyle tanınan ve öğrencilerin esprilerine konu olan fizik öğretmeni Jin Haiba’nın gelmesiyle düşünceleri altüst olur. Öğretmen onu intihar etmekten vazgeçirmek yerine bir istekte bulunur: Kız ölmeden önce onunla romantik bir ilişkiye adım atacak mıdır? İkili birlikte, neden yaşamayı sürdürmeleri gerektiğini ve neden birbirlerini ciddi bir şekilde sevmemeleri gerektiğini yavaş yavaş gözden geçirirler.

Lise öğrencisi Mikoto Ochiai, ilk aşkına yaptığı itirafın başarısızlıkla sonuçlanması üzerine okul çatısından kendini atmaya karar verir. Ancak, tembelliğiyle tanımlanan ve esprilerine konu olan fizik öğretmeni Jin Haiba’nın ortaya çıkışıyla altüst olur. Jin, Mikoto’yu intihardan vazgeçmekten yerine bir istekte bulunur: Kız ölmeden önce ondan romantik bir adım atacak mı?

Tsuiraku JK to Haijin Kyoshi 1 sezon  Türkçe Altyazılı izlemek için tıkla

19 Haziran 2024 da Yayınlanacaktır