Lovely Wife1.Bölüm

Lovely Wife1.Bölüm

Aralık 6, 2023 0 Yazar: Ahmet


 Lovely Wife 1.Bölüm izle  2023 Çin yapımı olan My Lovely Wife dizinin tüm bölümlerini Asyaminik farkıyla Türkçe altyazılı Full HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

 Lovely Wife (2023)

 • Diğer Adı: Zhang Zhu! Xiao Ya Qi ,站住!小啞妻,站住!小哑妻
  Ülke Çin
  Bölüm Sayısı: 22 (12 Bölüme düşürüldü)
 • Süre: 24-30 dk
 • Türler: Romantik , Dram
  Yayınlanma Tarihi:11 Ekim 2023
  Yayınlanacak Günler : Haftaiçi hergün
 • Oyuncular : Li Pei En, Zheng Nan Xi, Wang Lei
 • Çeviren :  Fısıltı
 • IG Adresimiz : @asyabagimlisi – @asya_bagimlisi
 • Kanal: iQiyi

 Konusu:

Xu Nian, annesinin ölümüne bizzat tanık olmuş, TSSB nedeniyle annesinin şefkatini kaybederek dilsizlik hastalığına yakalanmıştır. Babasının sevgilisiyle evlenip aynı yaşlarda bir üvey kız çocuğu getirmesiyle Xu Nian, onun katı ilgisizliğine ve üvey annesi Jiang Wan Li ile kızı Xu Yao’nun eziyet ve işkencelerine katlanmak zorunda kalır. Ancak Xu Nian annesinin ölümünün ardında gizli bir hakikat olduğuna inanan kızımız gerçekleri ortaya çıkarmak için, dilsiz bir kız rolü oynayarak zayıf ve saf gibi davranmak zorunda kalsa da, gerçekte iyi kalpli ama son derece akıllı bir kızdır.

Katı ve güçlü bir CEO olan Gu Ming Yan, çocukluğunda yaşadığı travmalar neticesinde başkalarına karşı derin bir kuşkuyla dolu paranoyak bir karakter yapısına sahiptir. Uzun zamandır babasının ölümünün Xu ailesi ve Gu Hong Yu’nun içinde olduğu bir tezgâh olduğundan kuşkulanmaktadır. Xu Nian’ın asıl kimliğini öğrendikten sonra, gerçeği ortaya çıkarabilmek için onu kullanmayı hedefler. Gu Ming Yan, kendisinin yetenekli bir hilebaz olan Xu Nian’ın kurbanı olduğunun farkında olmadan, Xu Nian’ı bir evlilik sözleşmesi imzalayıp kendisiyle “birlikte yaşaması” için kandırır.

Zekâ mücadelelerinde, iki güçlü birey karşılıklı olarak birbirlerini kandırırken aynı zamanda gerçek duygular beslemeye başlarlar.

Birbirlerini kullanmaktan ortak bir düşman karşısında işbirliği yapmaya dönüşen intikam yolculuğunda, birbirlerine daha da kenetlenirler. Birbirlerine yavaş yavaş aşık olan ikilinin kalpleri giderek yakınlaşır. Ancak, her şey yolunda gidiyor gibi görünse de, gerçek dehanın fa olduğunu öğrenirler.

Bu harika bir diziyi gelin hep birlikte izleyip görelim…

Yorumlarınız bizim için değerlidir lütfen güzel yorumlarınızı bekliyoruz….

My Lovely Wife 1.Bölüm

Sonraki Bölüm