Gündemde Aşk: Liu Yifei ve Erkek Arkadaşının İlişkisi Ortaya Çıktı

Gündemde Aşk: Liu Yifei ve Erkek Arkadaşının İlişkisi Ortaya Çıktı

Eylül 12, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Çinli-Amerikalı bir aktris olan Liu Yifei, erkek arkadaşı Song Seung-heon ile ilişkisinin halka ifşa edilmesinin ardından son zamanlarda manşetlerde yer alıyor. İki yıldır birlikte olan çiftin toplum içinde el ele tutuşup kucaklaşması, ilişkileri hakkında dolaşan söylentileri doğrular nitelikteydi.

Crystal Liu olarak da bilinen Liu Yifei, Çin’deki en popüler aktrislerden biridir ve en çok “Yasak Krallık” ve “Mulan” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınır. Oyunculuğuyla sayısız ödül kazandı ve Çin’de ve dünyada büyük bir hayranı var. Song Seung-heon ise birçok popüler dizi ve filmde rol almış, Güney Kore’de tanınmış bir aktördür. Aynı zamanda bir şarkıcı ve birkaç albüm çıkardı.

Çift, 2014 yılında Çin filmi “The Third Way of Love” setinde tanıştı ve kısa süre sonra çıkmaya başladı. İlişkilerini çoğunlukla gizli tuttular, ancak ara sıra hayranlar ve medya tarafından birlikte görüldüler. İlişkileri, Şanghay’da bir parkta el ele tutuşup birbirlerine sarılarak birlikte yürürken görüldüklerinde kamuoyu tarafından öğrenildi. Çiftin fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada viral olurken, hayranlar çift için heyecanlarını ve mutluluklarını dile getirdi. Bir süredir halka açık bir şekilde birlikte görülmedikleri için birçok hayran, ilişkilerinin haberine şaşırdı. Ancak onları bir arada görmekten heyecan duydular ve çifte desteklerini dile getirdiler. Liu Yifei ve Song Seung-heon, ilişkileri hakkında halka açık bir şekilde yorum yapmadılar, ancak eylemleri kendileri için konuşuyor. Fotoğrafların yayınlanmasından bu yana sık sık birlikte görüldüler ve birlikte mutlu oldukları çok açık.

İlişkileri ayrıca ırklararası ilişkiler ve kültürel farklılıklar hakkında tartışmalara yol açtı. Çin’de doğup Amerika’da büyüyen Liu Yifei ve Koreli Song Seung-heon farklı kültürel geçmişlerden geliyor ve farklı diller konuşuyor. Ancak birbirlerine olan aşkları bu farklılıkları aşmış ve ilişkilerini yürütmenin bir yolunu bulmuşlardır.

Genel olarak, Liu Yifei ve Song Seung-heon’un ilişkisi hem hayranlar hem de medya için bir ilgi konusu oldu. Asya’nın en büyük yıldızlarından ikisinin aşk hikayesi pek çok kişi tarafından yakından izleniyor. Gelecek onlar için ne getirirse getirsin, birlikte mutlu oldukları ve aşklarının herkesin gözü önünde olduğu açıktır.