Liu Yifei’nin Önemli Diğeriyle Tanışın: Ortağı Kim?

Liu Yifei’nin Önemli Diğeriyle Tanışın: Ortağı Kim?

Eylül 12, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Crystal Liu olarak da bilinen Liu Yifei, Çinli-Amerikalı bir aktris, şarkıcı ve modeldir. Disney animasyon klasiğinin canlı aksiyon uyarlamasındaki Mulan rolüyle uluslararası ün kazandı. Oyuncunun hayranları, özel hayatını, özellikle de sevgilisini merak ediyor.

Peki, Liu Yifei’nin ortağı kim? Liu Yifei, kişisel hayatı hakkında herkesin bildiği gibi özeldir ve ilişki durumunu kamuya açıklamamıştır. Ancak, Koreli aktör Song Seung-heon ile ilişkisi olduğu söylentileri dolaşıyor. Song Seung-heon, Güney Kore’de tanınmış bir aktördür ve çok sayıda Kore dizisi ve filminde rol almıştır. Song Jihyo ile birlikte “The Great Show” dizisinde oynayarak Çin’de de başarı elde etti. İki oyuncunun 2014 yılında Çin filmi “Aşkın Üçüncü Yolu” setinde tanıştığı ve aşıkları canlandırdıkları bildirildi. Ne Liu Yifei ne de Song Seung-heon ilişkilerini doğrulamasa da hayranlar yıllardır aşkları hakkında spekülasyon yapıyor.

2018’de Bali’de bir tatil ve 2019’da Paris’te bir moda şovuna katılmak da dahil olmak üzere birçok kez birlikte görüldüler. Buna ek olarak, Song Seung-heon’un film galalarında ve etkinliklerinde Liu Yifei’yi desteklediği görüldü. Söylentilere rağmen, Liu Yifei ve Song Seung-heon ilişkilerini halkın gözünden uzak tutmayı başardılar. Sosyal medya hesaplarında birbirlerinin herhangi bir fotoğrafını yayınlamadılar ve ilişkileri hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadılar. Hala birlikte olup olmadıkları veya kendi yollarına mı gittikleri belli değil.

Sonuç olarak, Liu Yifei’nin sevgilisinin Koreli aktör Song Seung-heon olduğu söyleniyor. Ancak oyuncu, ilişki durumunu doğrulamadı ve kişisel hayatı hakkında ağzı sıkı kaldı. Hayranlar, Liu Yifei’nin partnerini ifşa edip etmeyeceğini ve ilişkilerini halka açıklayıp açıklamayacağını bekleyip görmek zorunda kalacak.