Xu Kai Gizemli Kadın İle Yeni Romantik İlişkisini Onayladı

Xu Kai Gizemli Kadın İle Yeni Romantik İlişkisini Onayladı

Mayıs 16, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


“Story of Yanxi Palace” ve “Arsenal Military Academy” gibi popüler dizilerdeki rolleriyle tanınan Çinli aktör Xu Kai, gizemli bir kadınla yaşadığı yeni aşkı doğruladı.

Haber, Xu ve kadının bir fotoğrafının internette ortaya çıkmasıyla patlak verdi ve olası bir ilişki söylentilerine yol açtı. Bunun üzerine Xu, ajansı aracılığıyla bir açıklama yayınlayarak ilişkiyi doğruladı ve mahremiyet istedi.

“Şu anda ünlü olmayan bir kadınla ilişkim var,” dedi. “Herkesin mahremiyetimize saygı göstermesini ve bize biraz zaman tanımasını umuyoruz.”


 

Xu’nun kız arkadaşının kimliği açıklanmadı, ancak çiftin birkaç aydır birlikte olduğu söyleniyor. Hayranlar, Xu’nun bu yılın başlarında “Street Dance of China” adlı reality şovda göründüğü ve bir sosyal medya paylaşımında kız arkadaşının taktığına benzer bir bileklik taktığı görüldüğünden beri ilişki hakkında spekülasyonlar yapıyor.

Xu’nun ilişkiyi doğrulaması hayranları tarafından karışık tepkilerle karşılandı. Bazıları aktör için mutluluklarını dile getirip yeni ilişkisinde kendisine başarılar dilerken, bazıları da onu özel hayatı hakkında daha açık olmamakla eleştirdi.

Son yıllarda Çinli ünlüler arasında özel hayatlarını gizli tutma eğilimi giderek artıyor. Birçoğu, mahremiyet ve kariyerleri üzerindeki potansiyel etki konusundaki endişelerini gerekçe göstererek ilişkilerini kamuoyu önünde tartışmaktan kaçınmayı tercih etti.

Xu’nun ünlü olmayan bir kadınla ilişkisini doğrulama kararı bu eğilimden bir sapma. Bazıları aktörü açıklığı için överken, diğerleri Çin’deki ünlü ilişkileri için yeni bir standart oluşturup oluşturmadığını sorguladı.

Tepkiler ne olursa olsun, Xu Kai’nin yeni aşkının hayranlarının ve medyanın dikkatini çektiği açık. Çin’in en popüler genç aktörlerinden biri olarak, hem Çin’de hem de uluslararası alanda büyük ve sadık bir takipçi kitlesine sahip. Yeni bir ilişkiyi doğrulamasının önümüzdeki aylarda da ilgi ve spekülasyon yaratmaya devam edeceği kesin.