Xu Kai Yeni Kız Arkadaşıyla Aşkı Buluyor

Xu Kai Yeni Kız Arkadaşıyla Aşkı Buluyor

Mayıs 11, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Tayvanlı aktör ve şarkıcı Xu Kai, yakın zamanda yeni bir kız arkadaşıyla aşkı buldu. İki yıldan fazla bir süredir bekar kaldıktan sonra, Xu Kai sonunda yeni bir özel kişi buldu.

1985 doğumlu Xu Kai, “Love Me If You Dare”, “My Best Ex-Boyfriend” ve “Love of Sandstorm” gibi televizyon şovları ve filmlerdeki başrolleriyle tanınıyor. Ayrıca “The Queen of SOP” ve “The King of Romance” gibi dramalardaki başrolleriyle de tanınıyor.

Xu Kai’nin yeni kız arkadaşının şu anda moda endüstrisinde çalışan genç bir kadın olduğu söyleniyor. Çift bir aydan fazla bir süredir birlikteler ve birlikte çok mutlu görünüyorlar. Aslında, Xu Kai’nin yeni bayan aşkından oldukça etkilendiği söyleniyor ve ikisi de el ele tutuşarak ve çok aşık görünerek halka açık bir şekilde görüldü.


Xu Kai’nin hayranları yeni keşfettiği romantizmin haberlerini duymaktan mutluluk duyuyorlardı ve çifte en iyisini diliyorlardı. Birçoğu da sevinçlerini sosyal medyada dile getiriyordu, bir hayranı şöyle yazıyordu: “Xu Kai için çok mutluyum, umarım sonsuza dek birlikte kalırlar!”

Görünüşe göre Xu Kai sonunda aradığı aşkı bulmuştu. Ona ve yeni kız arkadaşına en iyisini diliyoruz ve birlikte uzun ve mutlu bir ilişki yaşamalarını umuyoruz.