Yılın En Beklenen Yabancı Filmleri Türkçe Dublajla Geliyor

Yılın En Beklenen Yabancı Filmleri Türkçe Dublajla Geliyor

Ağustos 23, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Yılın en beklenen yabancı filmleri Türkçe dublajla buluşmayla buluşmaya hazırlanıyor. Her yıl olduğu gibi sinema dünyası devleri, izleyicileri heyecanlandıracak filmlerle dolu bir yılı geride bırakırken, Türkiye’deki sinemaseverler de bu filmleri izlemek için izlemek için.

Bu yılın en çok beklenen yabancı filmleri arasında Marvel dünyasının yeni filmi “Black Widow” yer alıyor. Scarlett Johansson’un canlandırdığı Black Widow karakterinin solo filmi, Marvel hayranları tarafından merakla bekleniyor. Aksiyon dolu sahneleri ve heyecan verici hikayesiyle izleyicileri büyüleyecek olan “Black Widow”, Türkçe dublajla gösterimin karşısına çıkacak. Bir diğer beklenen film ise “Tenet”. Christopher Nolan’ın yönettiği bu film, eski manipülasyonu üzerine kurulu bir hikaye anlatıyor. Başrolünde John David Washington’un yer aldığı “Tenet”, izleyicileri soluksuz bırakacak sahneleriyle dikkat çekiyor. Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek olan “Tenet”, sinemaseverlerin büyük ilgisini çekecek.

Ayrıca, Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı “Greyhound” filminin Türkçe dublajla buluşmayla buluşmaya hazırlanıyor. II. Dünya Savaşı sırasında geçen bir hikaye anlatan “Greyhound”, savaşın zorlu yolları ve denizde yaşanan mücadeleleri konu alıyor. Hanks’in başarılı performansı ve filmdeki dizi doluler, yakalanmae kalıcı bir deneyim yaşatacak sahne.

Son olarak, “Wonder Woman 1984” de Türkçe dublajlı olarak vizyona giriyor. Gal Gadot’un hayat verdiği Wonder Woman karakterinin devam filmi olan “Wonder Woman 1984”, 80’lerin atmosferini seçtiği bir hikaye anlatıyor. İlk filmde olduğu gibi, aksiyon sahnesi doluleri ve kaliteli görsellerle izleyicileri büyüleyecek olan “Wonder Woman 1984”, Türkçe dublajla görünümün karşısına çıkacak. Yılın en beklenen yabancı filmleri Türkçe dublajla karşılaşmanın karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Marvel’ın yeni filmi “Black Widow”, Christopher Nolan’ın yönettiği “Tenet”, Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı “Greyhound” ve Gal Gadot’un hayat verdiği “Wonder Woman 1984”, Türk sinemaseverlerin büyük kullanımı çekecek. Bu filmleri kaçırmamak için sinema salonlarındaki yerlerimizi ayırmamalıyız.