2023’ün en çok beklenen yabancı dizileri: kısa bir bakış

2023’ün en çok beklenen yabancı dizileri: kısa bir bakış

Haziran 20, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Televizyon dünyası yıllar içinde sürekli olarak gelişmektedir ve yayın platformlarının kullanıma sunulmasıyla birlikte, dünya çapında iz bırakan bazı olağanüstü TV programlarının ortaya çıkışına tanık olduk. 2023 yılına yaklaşırken merakla beklenen bazı yabancı dizilerin vizyona girmesini dört gözle bekleyen TV tutkunları arasında heyecan da artıyor. İşte 2023’ün dünyayı kasıp kavuracak en çok beklenen yabancı TV programlarından bazılarına kısa bir göz atın.

1. “Money Heist” 6. Sezon – İspanya “Money Heist”, 2017’de yayınlanmasından bu yana küresel bir fenomen haline geldi ve hayranlar, altıncı sezonunun yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Gösteri, İspanya Kraliyet Darphanesi’nde ve daha sonra İspanya Bankası’nda bir soygun planlayan ve yürüten bir grup soyguncu etrafında dönüyor. Dizi, heyecan verici hikayesi, merak uyandıran karakterleri ve aksiyon ile dramın mükemmel karışımıyla muazzam bir popülerlik kazandı. Altıncı sezonun dizinin son sezonu olması bekleniyor ve hayranlar hikayenin nasıl biteceğini merakla bekliyorlar.

2. “Dark” 4. Sezon – Almanya “Dark”, karmaşık olay örgüsü, merak uyandıran hikayesi ve parlak performanslarıyla beğeni toplayan bir Alman bilimkurgu gerilim filmi. Gösteri, zaman yolculuğu yapan bir komplonun keşfedilmesine yol açan bir olaylar zincirini başlatan iki çocuğun ortadan kaybolması etrafında dönüyor. Gösteri, zaman yolculuğuna benzersiz yaklaşımı ve seyirciyi koltuklarının ucunda tutma becerisiyle övüldü. Dördüncü sezonun dizinin son sezonu olması bekleniyor ve hayranlar hikayenin nasıl biteceğini merak ediyor.


3. “La Casa De Las Flores” 4. Sezon – Meksika “La Casa De Las Flores”, 2018’de gösterime girmesinden bu yana son derece popüler hale gelen bir Meksika kara komedisidir. Gösteri, de la Mora ailesi ve onların çiçekçi işi etrafında dönmektedir. yasadışı faaliyetleri için bir paravan olan. Gösteri, kara mizahı, merak uyandıran hikayesi ve parlak performanslarıyla övüldü. Dördüncü sezonun de la Mora ailesinin ve onların maskaralıklarının hikâyesini devam ettirmesi bekleniyor ve hayranlar dizinin kendilerini neler beklediğini merakla bekliyorlar.

4. “Élite” 6. Sezon – İspanya “Élite”, 2018’de gösterime girmesinden bu yana küresel bir sansasyon haline gelen bir İspanyol gençlik dizisidir. Gösteri, prestijli bir özel okula kabul edilen işçi sınıfından üç öğrencinin hayatları etrafında dönmektedir. Ayrıcalıklı ve varlıklı öğrencilerle uğraşmak zorunda oldukları İspanya. Gösteri, ilgi çekici hikayesi, parlak performansları ve klasizm, homofobi ve ırkçılık gibi sosyal meseleleri ele alma becerisiyle övüldü. Altıncı sezonun Las Encinas öğrencilerinin hikayesini devam ettirmesi bekleniyor ve hayranlar hikayenin nasıl gelişeceğini merakla bekliyorlar.

Sonuç olarak, 2023 yılı, dünya çapında izleyicileri cezbetmesi beklenen en çok beklenen yabancı TV programlarından bazılarını getirecek. “Money Heist”in son sezonundan “La Casa De Las Flores”in dördüncü sezonuna kadar bu şovların ilgi çekici hikayeler, parlak performanslar ve mükemmel bir aksiyon, drama ve mizah karışımı sunması bekleniyor. Yayınlanmalarını sabırsızlıkla beklerken kesin olan bir şey var ki bu diziler dünyayı kasıp kavuracak.