2023’ün En Çok Beklenen Yabancı Dizilerine Hazır Olun

2023’ün En Çok Beklenen Yabancı Dizilerine Hazır Olun

Haziran 5, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


2023, uluslararası diziler için heyecanlı bir yıl olacak. Çok çeşitli türler ve çeşitli hikayelerle izleyiciler, dünyanın dört bir yanından en çok beklenen yapımlardan bazılarıyla eğlenmeyi bekleyebilir. İşte 2023’te ekranlarımıza gelmesi beklenen en çok beklenen yabancı dizilerden bazıları:

1. The Witcher: Blood Origin (Polonya) Hit dizi The Witcher’ın hayranları The Witcher’ın bir prequel olduğunu öğrenince çok sevinecek: Blood Origin, 2023’te vizyona girecek. Gösteri, izleyicileri serinin orijinal dünya inşa etme sürecine geri götürecek ve Witcher evreninin kökenlerini keşfedecek.

2. Babylon Berlin (Almanya) Ödüllü Alman dizisi Babylon Berlin, 2023’te dördüncü ve son sezonuyla geri dönecek. 1920’lerde geçen dizi, bir polis müfettişi ile genç bir stenografın, Weimar Almanya’sının siyasi ve sosyal karışıklığı.

3. The Crown (Birleşik Krallık) Dünyanın en popüler TV programlarından biri olan The Crown da 2023’te yeni sezonuyla geri dönecek. Merakla beklenen beşinci sezon, İngiliz kraliyet ailesinin kişisel ve profesyonel yaşamlarını daha derinden ele alacak.

4. Money Heist (İspanya) İspanyol dizisi Money Heist, 2017’deki ilk çıkışından bu yana büyük bir uluslararası başarı elde etti. Gösterinin son sezonu 2023’te yayınlanacak ve izleyiciler daha heyecan verici soygunlar, drama ve gerilim bekleyebilirler.

5. Dark (Almanya) Eleştirmenlerce beğenilen Alman bilimkurgu dizisi Dark, 2023’te dördüncü ve son sezonuyla geri dönecek. Dizi, zaman yolculuğu ve alternatif evrenlerden oluşan karmaşık ağda gezinen bir grup aileyi konu alıyor.

6. Lupin (Fransa) Bir centilmen hırsızın maceralarını konu alan Fransız dizisi Lupin, 2023’te üçüncü sezonuyla geri dönecek.

7. Narcos: Mexico (Meksika) Popüler suç draması Narcos: Mexico, 2023’te üçüncü sezonuyla geri dönecek. Gösteri, Guadalajara Karteli’nin yükselişini ve DEA’nın onları devirme çabalarını konu alıyor. Bunlar, 2023’te prömiyeri yapılacak en çok beklenen yabancı TV dizilerinden sadece birkaçı.

Çok çeşitli türler ve hikayelerle izleyiciler, dünyanın dört bir yanından en heyecan verici yapımlardan bazılarıyla eğlenmeyi bekleyebilir. O halde ajandalarınıza not edin ve unutulmaz bir uluslararası televizyon yılına hazırlanın!