Dizi Tutkunları İçin 10 Çin Dizisi Önerisi

Dizi Tutkunları İçin 10 Çin Dizisi Önerisi

Mayıs 11, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Çin dizileri son yıllarda popülerlik kazanıyor ve bunun iyi bir nedeni var. Büyüleyici hikayeleri ve çarpıcı görselleriyle, dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler tarafından sevilmeye başlandılar. İzlemek için harika Çin dizileri arıyorsanız, işte ölümsüz dizi hayranları için 10 öneri.

1. Evcilleştirilmemiş
The Untamed, Xiao Zhan ve Wang Yibo’nun oynadığı fantastik bir destandır. Kuzey Wei’nin eski Çin hanedanlığı döneminde geçen dizi, dünyalarını tehdit eden gizemli bir gücün arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan iki çocuğu takip ediyor. Yemyeşil görselleri ve sürükleyici olay örgüsüyle The Untamed, mutlaka izlenmesi gereken bir film.

2. Chang’an’daki En Uzun Gün
Chang’an’daki En Uzun Gün, antik başkentte bir dizi gizemli cinayeti çözmeye çalışan iki memurun hikayesini takip eden tarihi bir dramadır. Çarpıcı setleri ve etkileyici performanslarıyla dizi, izleyicileri büyüleyeceğinden emin.

3. Çiçeğin Yolculuğu
Çiçeğin Yolculuğu, Wallace Huo ve Zhao Liying’in oynadığı fantastik bir dramadır. Dizi, ölümsüz bir ruh olma arayışına giren genç bir kızı takip ediyor. Güzel görselleri ve büyüleyici arsası ile Çiçeğin Yolculuğu, Çin dramalarının herhangi bir hayranı için mutlaka izlenmesi gereken bir yerdir.

4. Aşk O2O
Love O2O, Yang Yang ve Zheng Shuang’ın oynadığı romantik bir komedidir. Dizi, bir sanal gerçeklik oyunu oynarken aşık olan iki üniversite öğrencisinin hikayesini takip ediyor. Neşeli tonu ve büyüleyici performanslarıyla Love O2O keyifli bir saat.

5. Aşkın Külleri
Ashes of Love, Deng Lun ve Yang Zi’nin oynadığı fantastik bir romantizmdir. Dizi, kader tarafından ayrılan ve yeniden bir araya gelmek için birçok engelin üstesinden gelmesi gereken iki yıldız çapraz aşığın hikayesini takip ediyor. Çarpıcı görselleri ve hareketli performanslarıyla Ashes of Love, izleyicilerin kalbini çekeceğinden emin.

6. Kırmızı Kalp
Scarlet Heart, Cecilia Liu ve Nicky Wu’nun oynadığı tarihi bir romantizmdir. Dizi, 20. yüzyılın başlarına geri götürülen ve kendini destansı bir aşk üçgeninin ortasında bulan 21. yüzyıl kadınını takip ediyor. Büyüleyici olay örgüsü ve yürek burkan romantizmi ile Scarlet Heart, unutulmaz bir saattir.

7. Kralın Avatarı
The King’s Avatar, Yang Yang ve Lai Yumeng’in oynadığı bir e-spor dramasıdır. Dizi, kaybettiği ihtişamını geri kazanmak için birçok zorluğun üstesinden gelmesi gereken profesyonel bir oyuncunun hikayesini takip ediyor. Etkileyici olay örgüsü ve heyecan verici aksiyon sekansları ile The King’s Avatar, e-spor dramalarının herhangi bir hayranı için mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.

8. Meteor Bahçesi
Meteor Garden, Barbie Hsu ve Jerry Yan’ın oynadığı klasik bir romantik komedidir. Dizi, seçkin bir okula gitmek zorunda kalan ve kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulan fakir bir öğrencinin hikayesini takip ediyor. Neşeli tonu ve büyüleyici performanslarıyla Meteor Garden, yüzünüze bir gülümseme koyacağından emin.

9. Ateşte Nirvana
Nirvana in Fire, Hu Ge ve Liu Tao’nun oynadığı tarihi bir dramadır. Dizi, ailesini ve sevdiklerini korurken kendisine haksızlık edenlerden intikam alması gereken usta bir stratejistin hikayesini takip ediyor. Sürükleyici olay örgüsü ve hareketli performanslarıyla Nirvana in Fire, mutlaka izlenmesi gereken bir film.

10. On mil şeftali çiçeği
Ten Miles of Peach Blossoms, Yang Mi ve Mark Chao’nun oynadığı fantastik bir romantizmdir. Dizi, bir ölümlüye aşık olan ve onunla yeniden bir araya gelmek için birçok engelin üstesinden gelmesi gereken bir tilki ruhunun hikayesini takip ediyor. Çarpıcı görselleri ve büyüleyici olay örgüsü ile Ten Miles of Peach Blossoms, izleyicileri büyüleyeceğinden emin.

İster fantezi, romantizm veya tarihi dramaların hayranı olun, bu 10 Çin dramasının saatlerce eğlence sağlayacağından emin olabilirsiniz. Öyleyse onlara göz atın ve Çin dramalarının büyüsüyle büyülenmeye hazır olun!