Gerilim filmlerinden romantik komedilere: 2023’te çıkacak en sıcak yabancı dizilerin önizlemesi

Gerilim filmlerinden romantik komedilere: 2023’te çıkacak en sıcak yabancı dizilerin önizlemesi

Eylül 2, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Dünya giderek daha fazla birbirine bağlı hale geldikçe, eğlence endüstrisi de öyle. Yabancı içeriğe erişimi her zamankinden daha kolay hale getiren Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi akış hizmetleriyle izleyiciler artık kendi ülkelerinde üretilen şovlarla sınırlı değil. Aslında, bu platformlardaki en popüler şovlar genellikle uluslararası hitlerdir. 2023’e bakıldığında, ilk kez sahneye çıkacak olan ve merakla beklenen bir dizi yabancı dizi var. Heyecan verici dramalardan iç açıcı romantik komedilere kadar, 2023’te çıkacak en ateşli yabancı dizilerin bir önizlemesi burada.

İspanya Kraliyet Darphanesi’nde cüretkar bir soygun planlayan ve yürüten bir grup suçluyu konu alıyor. Hızlı aksiyonu, karmaşık karakterleri ve karmaşık olay örgüsüyle “Money Heist” dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüledi. Önümüzdeki 5. sezon, öncekiler kadar heyecan verici olmayı vaat ediyor ve şüphesiz 2023’ün en çok beklenen dizilerinden biri olacak. “Ajanımı Arayın!” 5. Sezon – Fransa “Temsilcimi Arayın!” Parisli bir yetenek ajansındaki yetenek ajanslarının hayatlarını konu alan bir komedi-drama dizisidir. Şov, keskin yazıları, komik performansları ve eğlence endüstrisi üzerine zekice yorumlarıyla övüldü.

Yaklaşan beşinci sezon, ajanlar kişisel ve profesyonel yaşamlarında gezinirken daha fazla kahkaha ve drama sunmayı vaat ediyor. “Yirmi Beş Yirmi Bir” – Güney Kore “Yirmi Beş Yirmi Bir”, kendisinden 10 yaş küçük bir adama aşık olan bir kadın hakkında romantik bir dramadır. Gösteri, modern çağda iç açıcı ve ilişkilendirilebilir bir aşk tasviri olmayı vaat ediyor. Yetenekli oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle “Twenty-Five Twenty-One” romantik drama hayranlarının çok beğeneceği kesin. “La Casa de las Flores” 4. Sezon – Meksika “La Casa de las Flores”, başarılı bir çiçek işinin sahibi olan De la Mora ailesini konu alan bir Meksika kara komedi dizisidir.


Gösteri, ilginç karakterleri, keskin zekası ve benzersiz komedi ve drama karışımıyla övüldü. De la Mora ailesinin yeni zorluklarla ve beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kaldığı gelecek 4. sezon, önceki sezonlar kadar eğlenceli ve sıra dışı olmayı vaat ediyor. “Undercover” 3. Sezon – Belçika “Undercover”, Belçika’da bir uyuşturucu çetesine sızan iki gizli ajanı konu alan bir suç dramasıdır. Gösteri, gergin atmosferi, sürükleyici konusu ve güçlü performanslarıyla övgü topladı. Önümüzdeki 3. sezon, ajanların yeni tehlikeler ve zorluklarla karşı karşıya kalmasıyla önceki sezonlar kadar heyecan verici olmayı vaat ediyor. Bunlar, 2023’te çıkacak en ateşli yabancı dizilerden sadece birkaçı. İster gerilim, romantik komedi ya da ikisinin hayranı olun, bu listede kesinlikle dikkatinizi çekecek bir şey var.

Takvimlerinizi işaretleyin, biraz patlamış mısır alın ve dünyanın dört bir yanından en heyecan verici ve eğlenceli şovlardan bazılarına hazırlanın.