Kore Dizileri, Netflix’in 2023 Yayın Programında Bir Yer Buldu

Kore Dizileri, Netflix’in 2023 Yayın Programında Bir Yer Buldu

Mayıs 11, 2023 0 Yazar: Sevda mehtabı


Kore dizileri veya Kore dizileri, son yıllarda dünya çapında istikrarlı bir şekilde popülerlik kazanıyor ve ABD’deki birçok hayran en sevdikleri şovların en son bölümlerini izlemek için izliyor. Şimdi, Netflix dikkat çekiyor gibi görünüyor ve 2023 yayın programlarına en iyi Kore dizilerinden bazılarını eklemeyi planlıyor.

Netflix kısa süre önce Kore’nin en büyük yapım şirketlerinden biri olan Studio Dragon ile en popüler şovlarından bazılarını yayın hizmetine getirmek için çok yıllı bir anlaşma yaptığını duyurdu. Anlaşma, Netflix’in stüdyonun son on yılın en sevilen yapımlarından bazıları da dahil olmak üzere 100’den fazla drama ve filmden oluşan kütüphanesine erişmesini sağlayacak.

Hayranların dört gözle bekleyebileceği başlıklardan bazıları arasında hit romantik komedi dizisi “My Love from the Star”, sürükleyici fantezi-drama “Goblin” ve ödüllü melodram “Descendants of the Sun” yer alıyor. Netflix ayrıca Studio Dragon’un “Crash Landing on You” ve “The King: Eternal Monarch” gibi en son çıkan bazı sürümlerini de ekleyecek.

Anlaşma, Koreli drama hayranları için büyük bir kazançtır, çünkü en sevdikleri türden en iyi şovlardan bazılarına erişmelerini kolaylaştıracaktır. Ayrıca, kütüphanesini genişletmeye ve dünyanın en iyi akış hizmetlerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırmaya devam ettiği için Netflix için büyük bir adımdır.

Netflix’te giderek daha fazla Kore dizisi yayınlandıkça, hayranların en sevdikleri şovları takip etmeleri ve yenilerini keşfetmeleri kolaylaşacak. 2023 dizisi, son on yılın en popüler oyunlarından bazılarını içerecek şekilde ayarlandığında, Koreli drama hayranları için harika bir yıl olacağı kesin.